Tropický ráj zvaný Indonésie

Stále populárnější Bali, hlavní město Jakarta, rychle rostoucí moderní resorty i chráněná tropická příroda na tisících indonéských ostrovech.

Ostrovní stát v jihovýchodní Asii a Oceánii tvoří více než 17,5 tisíce ostrovů, z toho je pouze kolem 6 tisíc obydlených. Dovolená v Indonésii se obvykle odehrává na několika nejznámějších z nich – Jáva, Sumatra, Bali, Nová Guinea, či Kalimantan (indonéská část Bornea), Sulawesi (Celebes) či souostroví Riau. Indonésie je zemí, kde se vedle dominantního islámského náboženství v poměrném klidu žijí i křesťané, buddhisté a hinduisté. Mísí se zde různá etnika, tradice i rozdílná historie, zachovávané zvyky i supermoderní velkoměsta do podivuhodně funkčního koktejlu. Dovolená v Indonésii proběhne v kulisách úžasné tropické přírody.

Zájezdy do Indonésie nejčastěji míří na místní krásné pláže. V nabídce najdete ubytování v hotelech různých úrovní, ale vždy s kvalitními službami. Nejrozvinutější turistické služby jsou na ostrovech Jáva a Bali, ale vyberete si i zájezd do Indonésie bez rušných turistických resortů. Nezapomeňte také na některý z výletů. Indonésie je zemí s obrovským množstvím živočišných i rostlinných druhů, které najdete v mnoha rezervacích a přírodních parcích. Za vidění stojí i úžasné historické památky. Své terény zde najdou i milovníci podmořského světa, surfaři, fanoušci adrenalinových sportů i treků do divoké přírody. Krásná země s milými lidmi rozhodně stojí za návštěvu.

A taková malá hádanka na závěr. Víte, jaký je nejtajemnější strom rostoucí na Bali? Je to KRATOM ( Mitragyna Speciosa ) , který má povzbuzující účinky silnější než káva. Koupit jej můžete i v e-shopu Nejlepsikratom.cz