Oblíbené poznávací zájezdy

Proč jsou poznávací zájezdy tak oblíbené?

Poznávací zájezdy jsou sestaveny tak, abyste poznali co nejvíce z dané země. Podle pečlivě vytvořeného itineráře projdete nejznámější historické památky, zajímavá místa a ochutnáte místní gastronomické speciality. Vybírat můžete z prodloužených víkendů v Evropě i z delších pobytů v horách nebo v exotických destinacích u moře.

Která místa stojí za návštěvu?

Kam vyrazit na poznávací zájezd je čistě na vaší volbě. Můžete si zvolit poklidné procházky v italských zahradách nebo se vydat do rušných velkoměst. Tyto zájezdy jsou často spojeny s mnoha nákupními možnostmi, což ocení zejména dámy. Romantické pobyty vám nabídnou staré uličky Říma nebo zamilovaná atmosféra u pařížské Eiffelovy věže. Trendem poslední doby se stává i Barcelona a mezi stálice v turistických destinacích patří bezesporu Londýn.

Pro dobrodruhy je široká nabídka horské i městské turistiky. Procházky přírodou s nádhernými památky si užijete například ve Skotsku na ostrově Skye. Blíže k horským úbočím se dostanete v okolí jezera Lago di Garda. Pro milovníky gastronomie a dobrého pití je zase úžasným zážitkem Provence a francouzská kuchyně obecně.

Dovolená na poslední chvíli

Jste skuteční dobrodruzi a neradi dlouze plánujete? Potom jsou pro vás ideální poznávací zájezdy last minute. Odlet/odjezd je zpravidla do pár dnů a výběr destinací je skutečně široký. Jako bonus je i to, že jsou tyto zájezdy většinou za nižší ceny, protože je výrazná sleva na letenky nebo volné ubytovací kapacity.