V bezpečí před sluncem u moře i doma

S reklamami se setkáváme v podstatě denně a tak není s podivem, že už je téměř nevnímáme. Čas od času se však v nekonečném moři propagace vyskytne firma, která zkrátka zaujme. Takovým příkladem je firma Nivea, která svými neotřelými nápady válcuje všechny konkurenční firmy.

Toto léto se Nivea vytasila s originální hračkou, díky které mají děti získat návyky správného chování na slunci. Malé panenky jsou speciálně vytvořeny tak, aby na slunci zčervenaly jako skutečná lidská pokožka. Pokud je však děti namažou opalovacím krémem, budou před slunečními paprsky chráněny. Touto nenásilnou formou můžete své děti poučit o správném chování při dlouhodobém pobytu na slunci.

zzl_nivea-sun_kids560

 

Bohužel i při použití opalovacího krému nejste chráněni na celý den. Na to myslela Nivea také a poskytla mobilní aplikaci, která hlídá délku bezpečného pobytu na slunci za Vás.

 

zzo_min

 

Naprostý vrchol guerillové reklamy však předvedlo marketingové oddělení společnosti na pobřeží Dubaje. Z mušlí a kamínků vytvořili podvodní nápis, který připomíná potápějícím se turistům, aby chránili svou pokožku před sluncem.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=adiVTQ5ed9Y