Toužíte po Americe? Je blíže, než jste si doposud mysleli!

Uvažujete nad dovolenou a už vás nebaví jednotvárnost přímořských pobytů? Chtěli byste se podívat někam mimo Evropu, ale chybí vám dostatek finančních prostředků nebo není zkrátka tak náročný výlet s početnou rodinou možný? Potom pro vás máme tip, kam se na dovolenou nebo víkendový výlet vydat.

Amerika je tajným snem mnoha dobrodruhů a zájemců o památky a historii daných měst. Věděli jste ale, že jedno krásné místo máte přímo na dosah ruky? Dokonce ani nemusíte strávit nekonečné hodiny v letadle, ale stačí nasednout na nejbližší vlak. Řeč je o penzionu s příhodným názvem „Amerika“, v kterém můžete prožít nezapomenutelný pobyt jako zamilovaný pár i jako celá rodina.

Ubytování v Havířově ve světovém stylu

Ubytování je nedílnou součástí dovolené. I když máte dobrodružnou povahu a nebráníte se noci ve stanu nebo karavanu, někdy neuškodí trošku se rozmazlit a dopřát si trochu luxusu. Penzion Havířov má 9 luxusně zrekonstruovaných pokojů, kde naleznete oázu klidu pro odpočinek. Každý pokoj je navíc vybaven stylovými fotografiemi, které dotváří atmosféru zahraničního pobytu. Je navíc unikátní svým číslováním pokojů, ze kterého budete jednoduše nadšení. Komu se poštěstí ubytovat se v pokoji Las Vegas, Orlando, San Francisco nebo Miami Beach? Vyberte si hotel Havířov a budete se moci pochlubit i vy.

Restaurace Havířov jako splněný sen všech gurmánů

Pokud si rádi vychutnáte dobrý oběd, je pro vás ideální volbou restaurace Havířov, která je stylovou součástí penzionu. Ochutnat můžete mezinárodní kuchyni a především speciality americké kuchyně. Denní meníčka jsou za příznivou cenu a zaručeně potěší vaše chuťové buňky. Pokud si zaplatíte ubytování, budete mít navíc vlastní vnitřní vstup vedoucí přímo do restaurace.

Ubytování Havířov je zkrátka skvělou volbou po všech směrech. Pokud se tedy rozhodnete pro návštěvu zdejších míst, kromě návštěvy památek a místních muzeí se nezapomeňte zastavit alespoň na něco dobrého.