Ice Bar London – ledový zážitek uprostřed Londýna

Jezdíte do Londýna často a chcete vyzkoušet něco nového? Jestli máte chuť na skleničku něčeho dobrého a zároveň vám nevadí trocha zimy, potom je Ice Bar v Londýně pro vás to pravé!

Bar naleznete na adrese: 31-33 Heddon St, Mayfair, London W1B 4BN, Velká Británie

Sochy, stoly i skleničky z ledu

V ICEBAR London můžete strávit 40 minut a zažijete zde velmi nevšední zážitek. V -5 °C budou veškeré dekorace, stoly a dokonce i skleničky s drinkem z ledu! V rámci vstupného máte na výběr jeden drink z nabídky zdarma, ale můžete si klidně zaplatit u barmana další. Nudy se bát taky nemusíte! Buď se dáte do řeči s ostatními návštěvníky nebo se zaposloucháte do stylové hudby.

Bundy a rukavice dostanete, boty však ne!

Při vstupu dostanete teplé bundy s kapucí, jejichž součástí jsou i velmi teplé rukavice. Ty oceníte zejména při delším držení ledových skleniček. Dejte si však pozor na to, jakou zvolíte obuv. V -5 °C například v žabkách nevydržíte příliš dlouho a zbytečně přijdete o svůj vyhrazený čas v baru. Pokud to v parných dnech nejde jinak a nemáte možnost vzít si teplou obuv, nemusíte se bát omrzlin. Z baru můžete kdykoliv odejít a nemusíte čekat až vyprší vašich 40 minut.

Rezervace předem

Rezervaci musíte udělat předem, buď přes online formulář nebo telefonicky. V rámci rezervace zaplatíte vstupné, cca 14 liber, v rámci něhož máte vstup do baru na 40 minut a jeden míchaný drink podle vašeho výběru. Přestože je rezervace na konkrétní datum a čas, můžete se zkusit na místě zeptat, a pokud je nejbližší termín nevyužitý, nabídnout vám návštěvu baru i v jiný čas.