Akvárium Kelly Tarlton’s Sea Life

Sea Life Kelly Tarlton’s se nachází v Aucklandu a je oblíbeným turistickým cílem Nového Zélandu. Nachází se zhruba deset minut cesty od centra Aucklandu. Po cestě si můžete vychutnat krásný výhled na záliv Okahu.

Adresa: 23 Tamaki Dr, Orakei, Auckland 1071, Nový Zéland

Otvírací doba akvária a vstupné

Akvárium můžete navštívit denně od 9:30 do 17:00. Dejte si však pozor na to, že poslední návštěvníci musí přijít už v 16:00.

Vstupné je, jako u většiny atrakcí, lepší koupit předem. Při nákupu online totiž můžete ušetřit až 20 % a navíc si rezervovat návštěvu na konkrétní den s přednostním vstupem. V předstihu vás vstupenka vyjde zhruba na 32 USD pro dospělého a 22 USD pro děti.

Jaké atrakce v Kelly Tarlon’s Sea Life naleznete?

Tučňáci – Zažijte tato úžasná stvoření zblízka a v jejich přirozeném prostředí.

Želvy – V Turtle Bay se dozvíte se více o záchraně a chovu místních želv. Zároveň se můžete pokochat krásným výhledem na záliv Hauraki.

Žraloci – Užijete si adrenalinový pohled na žraloky při průchodu Shark Tunnel. Uvidíte mnoho druhů, včetně speciálního žraloka Wobbegong, který je pověstný svou schopností kamufláže.

Mořští koníci – Koníci jsou neodmyslitelnými obyvateli mořského světa. Prohlédnete si mnoho druhů těchto ohrožených mořských tvorů.

Chýše kapitána Scotta – Zde se projdete po antarktické chýši kapitána Roberta Falcona Scotta. Můžete si prohlédnout řadu rekvizit a představit si život na nejchladnějším místě země.

Galerie mořských živočichů – Prohlédnete si ukázku velkých mořských raků, chobotniček, langust, úhořů i tropických a zvláštních druhů ryb

Atrakce pro děti – Pro děti nabízí Sea Life mnoho interaktivních her včetně vnitřního hřiště.